Oregon® 700

Prepracovaný turistický GPS navigátor s on-line funkciami.

Oregon 700
Oregon 700 ikony

Robustný ručný navigátor GPS / GLONASS so zabudovaným
Wi-Fi® a ďalšími funkciami

  • Vysoko citlivý satelitný príjem GPS a GLONASS pre lepší výkon v náročných prostrediach
  • Prepracovaná anténa umožňuje lepší príjem a výkon; 3D kompas s akcelerometrom a barometrickým výškomerom
  • 3 palcová dotyková obrazovka čitateľná na slnečnom svetle s dvojitou orientáciou (na šírku alebo na výšku)
  • Rozšírené bezdrôtové pripojenie (podporuje Wi-Fi, Bluetooth®, ANT + ®); podporuje Aktívne počasie a Geocaching Live
  • Smart notifikácie s podporou Bluetooth® a automatické nahrávanie do online komunity Garmin Connect™

Pre zážitky v teréne

Pre zážitky v teréne

Vďaka prepracovanej anténe pre lepší satelitný príjem GPS a GLONASS, poskytuje vreckový počítač Oregon 700 ešte viac skvelého vonkajšieho priestoru na dosah ruky. Či už sa chystáte na pešiu turistiku, lov, horolezectvo, jazdu na kajaku, na koni alebo na čomkoľvek, tento odolný navigátor je pripravený na všetko. Obsahuje bezdrôtové pripojenie s viacerými linkami (Wi-Fi, Bluetooth a ANT +), podporu aktívneho počasia s animovanými radarovými prekrytiami, ročné predplatné satelitných snímok BirdsEye a vstavaný 3D kompas s barometrickým výškomerom.

Nájdite zábavu

Nájdite zábavu

Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi a Bluetooth na vašom Oregone 700 vám uľahčuje vychutnať si vynikajúci zážitok z geocachingu ako nikdy predtým. Môžete nastaviť svoje zariadenie tak, aby automaticky dostávalo informácie o všetkých najnovších keškách z Geocaching.com. Už žiadne ručné zadávanie súradníc alebo tlačenie podrobností o keške na papier.

Viac funkcií, jednoduchšie ovládanie

Viac funkcií, jednoduchšie ovládanie

Vďaka rozšíreným bezdrôtovým funkciám Oregonu 700 je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým sťahovať softvér, dostávať notifikácie a nahrávať dobrodružstvá do našej online komunity Garmin Connect. Môžete dokonca zdieľať údaje o polohe LiveTrack alebo objavy geocache s ďalšími kompatibilnými vreckovými zariadeniami Garmin. Smart notifikácie prostredníctvom pripojenia Bluetooth s kompatibilným smartfónom vám umožňujú prijímať e-maily, textové správy a varovania priamo do vášho zariadenia.

Navigujte sa svojou cestou

Navigujte sa svojou cestou

Oregon 700 poskytuje komplexnú navigáciu a sledovanie, ktoré vás prevedie po vyšliapanej ceste aj mimo nej, a to pomocou funkcií snímačov GPS a GLONASS plus ABC (výškomer, barometer a kompas). Zabudovaný výškomer poskytuje údaje o nadmorskej výške na presné sledovanie stúpania a klesania, zatiaľ čo barometer je možné použiť na predpovedanie zmien počasia zobrazením krátkodobých trendov tlaku vzduchu. 3D elektronický kompas vás udrží v smere, či už sa pohybujete alebo nie. V Oregone 700 je tiež funkcia TracBack®, ktorá vám pomôže navigovať sa späť do východiskového bodu rovnakým spôsobom, ako ste prišli. Môžete tiež označiť miesta, ako je napríklad váš kemp, vozidlo alebo iné zaujímavé miesta, na ktoré sa chcete vrátiť.

Vychutnajte si pohľad na živom displeji

Vychutnajte si pohľad na živom displeji

Oregon 700 je vybavený jasným 3-palcovým farebným dotykovým displejom čitateľným na slnečnom svetle s dvojitou orientáciou pre zobrazenie na šírku alebo na výšku. Ľahko podporuje viac možností mapovania, napríklad BlueChart® g2 HD pre navigáciu na vode alebo City Navigator® NT pre podrobnú navigáciu. Séria Oregon, ktorá je odolná a má odolnosť voči vode IPX7, je postavená tak, aby neustále poskytovala dôležité mapovacie a sledovacie údaje bez ohľadu na okolité prostredie. Navyše si môžete dokonca prispôsobiť svoj displej Oregonu pomocou bezplatného sťahovania aplikácií, widgetov a dátových polí z online obchodu Garmin Connect IQ™.

BaseCamp
Naplánujte si ďalšiu cestu

Preberte svoje ďalšie dobrodružstvo so softvérom BaseCamp™, ktorý vám umožní prezerať a organizovať mapy, body na trase, trasy a cesty. BaseCamp zobrazuje na obrazovke vášho počítača všetky údaje topografickej mapy uložené v zariadení, vrátane vrstevníc a výškových profilov. Po spárovaní s predplatným satelitných snímok BirdsEye tiež môže na vaše zariadenie preniesť neobmedzené množstvo satelitných snímok.

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.